SPEDYTOR krajowy i międzynarodowy – dla osób z doświadczeniem

Enpire

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku ze zbliżającym się otwarciem nowego oddziału firmy poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Spedytora krajowego i międzynarodowego.

Czujesz, że praca w dużej firmie sprawia, że jesteś tylko podrzędnym pracownikiem, albo wręcz odwrotnie – praca w zbyt małej pozbawia Cię szansy na rozwój?

Pomimo obrotów, które generujesz, nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia, a atmosfera w pracy i poczucie spełnienia pozostawiają wiele do życzenia?

Chciałbyś udoskonalać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę dzięki wartościowym szkoleniom?

Masz dużo motywacji i chcesz być częścią nowego oddziału, a także pomóc w jego rozwoju?

Chcesz w łatwy sposób połączyć swoje cele zawodowe i osobiste?

Przyłącz się do nas! Jeśli jesteś nadal zainteresowany, czytaj dalej :-).

Wymagania

Jeśli:

- pracujesz jako Spedytor i przynosi Ci to wiele satysfakcji

- chcesz osiągnąć więcej w swoim zawodzie niż dotychczas

- uwielbiasz kontakt z ludźmi, jesteś wygadaną ”duszą towarzystwa”, interesujesz się rozwojem umiejętności interpersonalnych

- masz sporą motywację, a widząc efekty pracy potrafisz przekraczać swoje granice i udoskonalać się

- cechuje Cię kreatywność i lubisz tworzyć nowe rozwiązania

- nie boisz się wyrażać własnego zdania i nie zniechęcasz się niepowodzeniami

- jesteś trochę szalony i odważny w realizacji podjętych wyzwań

- posiadasz wysoki poziom samodzielności i umiejętności organizowania czasu pracy

- Twoim dodatkowym (ale nie wymaganym) atutem jest zaawansowany język angielski, francuski bądź niemiecki

oznacza to, że w naszej firmie jest miejsce dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, czekamy na ludzi takich jak Ty! :-)

Prezentacja firmy

Enpire Transport jest polską firmą specjalizującą się w organizac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców