Spedytor krajowy (Dział Spedycji)

ID Logistics Polska S.A.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych stałych klientów
• rozwiązywanie problemów operacyjnych
• rejestracja zleceń w systemie spedycyjno–transportowym
• pozyskiwanie zleceń spedycyjnych z giełdy transportowej
• koordynowanie pracy przewoźników
• sprzedaż usług spedycyjnych
• pozyskiwanie przewoźników do stałej współpracy
• optymalne wykorzystanie dostępnego taboru
• prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania:
• praktyczna i teoretyczna znajomość przepisów spedycyjnych i transportowych
• umiejętność obsługi giełd transportowych
• umiejętność budowania długofalowej współpracy z klientami i podwykonawcami
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków
• samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• umiejętność współpracy w zespole
• kreatywność, dyspozycyjność
• dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe (również w trakcie studiów)

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się organizacji
• możliwość rozwijania swoich kwalifikacji i kompetencji w strukturach firmy

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców