Gi Group Sp. z o.o.

Spedytor krajowy drobnicowy

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Błonie, Mszczonów, Nadarzyn, Milanówek, Brwinów

Zadania:

  • organizowanie operacji transportowych
  • negocjowanie cen oraz warunków transportu
  • współpraca z Klientami i podwykonawcami dotycząca realizacji zleceń krajowych drobnicowych
  • monitorowanie obsługiwanych zleceń, nadzorowanie dokumentacji spedycyjnej
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Outlook)
  • znajomość topografii Polski
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • dyspozycyjność
  • znajomość giełdy Trans będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • stawkę godzinową 23-24 zł brutto/h (około 3800-4000 zł brutto miesięcznie)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 8.00-16.00, 12.00-20.00, w późniejszym czasie również 00.00-8.00
  • możliwość skorzystania ze świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na zdrowie
  • rozwój zawodowy
  • ciekawą i dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.