Spedytor-handlowiec w ruchu międzynarodowym

JAGARO G.J.A.R. Kocot Sp. J.

Ożarowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię spedytora-handlowca w transporcie drogowym do prowadzenia samochodów.

Charakterystyka pracy:

prowadzenie ciągników siodłowych z naczepą typu firanka w transporcie międzynarodowym

prowadzenie pojazdów w cyklu ze zjazdami na każdy weekend

kontakt bezpośrednio z klientami, nawiązywanie nowych znajomości i pozyskiwanie nowych zleceniodawców

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premii za wyniki

-wszystkie niezbędne narzędzia pracy dla spedytora (telefon, komputer)

-pracę w miłej, rodzinnej atmosferze w niewielkiej firmie transportowej

-stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

-szkolenia umożliwiające rozwój pracownika

Oczekujemy:

-minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

-bardzo dobrej znajomości realiów transportu, czasu pracy oraz rynku transportowego

-odpowiedzialności i poufności

-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

-pozyskiwania nowych zleceniodawców i korzystnego reprezentowania naszej firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem drogowym międzynarodowym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców