Spedytor frachtu morsko- lotniczego

Max Power Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta  z branży spedycyjnej poszukuje Kandydatów/-tek  na stanowisko:

Spedytor frachtu morsko-lotniczego

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę operacyjną międzynarodowych przewozów morskich i lotniczych

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

• Dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim i lotniczym i drogowym,

• Wykształcenia wyższego,

• Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Dobra znajomość obsługi MS Office,

• Znajomość procedur celnych,

• Bardzo dobra organizacja pracy,

• Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki,

• Operatywność, samodzielność i energiczność w działaniu, sumienność,

• Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań,

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole,

• Pracę w międzynarodowym środowisku,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców