Spedytor Frachtu Morskiego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- Planowanie i zarządzanie transportem morskim;

- Prowadzenie raportów i dokumentacji z zarządzanych procesów;

- Optymalizacja procesów transportowych;

- Kontakt i negocjacje z armatorami, przewoźnikami i innymi klientami.

Wymagania

Oczekiwania:

- Min. roczne doświadczenie w spedycji morskiej;

- Znajomość informacji związanych z frachtem morskim oraz transportem międzynarodowym;

- Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z transportem;

- Język angielski na dobrym poziomie;

- Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;

- Zaangażowanie w wykonywane zadania.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia;

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy;

- Zatrudnienie w dynamicznej, rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców