Opis stanowiska pracy

Nasza oferta

  • Praca w nowoczesnej, globalnej korporacji.
  • Możliwości rozwoju i współtworzenia firmy w fazie dynamicznego wzrostu.
  • Umowa o pracę (bez okresu próbnego).
  • Pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  • Szkolenia, projekty cross - funkcyjne oraz dedykowane Programy dla najlepszych Pracowników.
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy.

Wyzwania

  • Obsługa spedycyjna kluczowych klientów Biura Spedycji Morskiej.
  • Organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej.
  • Wystawianie i podpisywanie faktur za wykonaną usługę.
  • Kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych.
  • Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami.

Dołącz do nas, jeśli…

  • posiadasz min. roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrze znasz zagadnienia i dokumentację związaną z transportem morskim,
  • bardzo dobrze znasz język angielski,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie,
  • praktycznie obsługujesz komputer, szczególnie w zakresie MS Office,
  • jesteś osobą komunikatywna i umiesz pracować z zespole,
  • doskonale organizujesz swój czas pracy i umiesz radzić sobie w stresowych sytuacjach,
  • jesteś osobą samodzielną, sumienną i dokładną.

Prezentacja firmy

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, sped... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne