Spedytor / Dyspozytor

LeasingTeam Sp. z o.o.

Eschwege, zagranica

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Eschwege

Nr ref.: 0011712

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie transportem lokalnym i dalszym;
  • Zarządzanie zamówieniami w ruchu krajowym (Niemcy) i międzynarodowym (UE);
  • Obsługa klienta;
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień;
  • Współpraca ze spedytorami i podwykonawcami;
  • Przygotowywanie ofert - kalkulacji cenowych oraz rozliczeń.

Oczekiwania:

  • Gotowość do relokacji (Eschwege, Niemcy);
  • Ukończone studia wyższe lub zawodowe w zakresie administracji, handlu, sprzedaży;
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i innych języków europejskich;
  • Komunikatywność, elastyczność, zorientowanie na osiąganie celów;
  • Samodzielność w organizacji pracy.

Oferta:

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa na czas nieokreślony);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji;
  • Niemieckie ubezpieczenie społeczne i świadczenia socjalne;
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w prestiżowej firmie logistycznej;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego (osoba bez doświadczenia w branży zostanie wdrożona w stanowisko);
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • Wsparcie w załatwianiu formalności, również w uzyskaniu tzw. Kindergeld.