SPEDYTOR/ DYSPOZYTOR MIĘDZYNARODOWY

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.

SULĘCIN, lubuskie

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą ponad 500 pracowników firma od ponad 21 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

W związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie planu załadunków i rozładunków,
  • optymalne wykorzystanie dostępnego taboru,
  • monitoring obsługiwanych zleceń,
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń,
  • przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych,
  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń.

Wymagania:

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • zdolność do podejmowania szybkich decyzji,
  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy,
  • kreatywność i skuteczność w działaniu,
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz silna motywacja do pracy,
  • mile widziane osoby bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy,
  • komfortowe warunki pracy,
  • szkolenia oraz pakiet medyczny.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.