spedytor/dyspozytor międzynarodowy

P.H.U. Mag-Road

96-300 Żyrardów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie potencjalnych klientów
- Organizacja i koordynowanie transportów międzynarodowych
- współpraca z klientami , oraz współpraca z dostawcami usług przewozowych
- prawidłowo prowadzona dokumentacja

Oferujemy:
- praca w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
- dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języków minimum j. angielski,
dodatkowy j. niemiecki, bądź j. francuski -mile widziany
- wykształcenie minimum średnie,
- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- praktyczna znajomość zagadnien branży spedycyjnej, transportowej etc.
- umiejętność pozyskiwania klientów i współpracy na wysokim poziomie organizacyjnym
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dobra organizacja pracy
- szybkość działania
-dokładność i rzetelność wykonywanych prac
-własny koszyk potencjalnych klientów

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się transportem oraz spedycją międzynarodową. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od wyników pracy, obecny system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców