Spedytor Drogowy Międzynarodowy

PBSG Limited

Gdańsk, pomorskie

Od: PBSG Limited
Miejsce pracy: Gdańsk

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie poszukujemy doświadczonych spedytorów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy transportowo-spedycyjnej w Gdańsku na stanowisku:

Opis stanowiska

  • obsługa zleceń transportu międzynarodowego,
  • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami / przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych,
  • monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • współpraca z działem handlowym, wyceny dla potencjalnych klientów,
  • praca na giełdach transportowych.

Wymagania

  • znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów,
  • komunikatywna znajomość języka obcego,
  • mile widziana znajomość obsługi platformy Unilever lub Amazon.

Firma oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie z wysokim i przejrzystym systemem prowizyjnym.
  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub możliwość współpracy B2B dla spedytorów prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje:

tel. 609 690 974