Spedytor Drobnicowy

Grupa Geis

Świebodzice, dolnośląskie

Grupa Geis
Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:
Świebodzice

Opis stanowiska:

  • planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych
  • planowanie i optymalizowanie kosztów transportu
  • bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami
  • profesjonalna obsługa Klientów

Wymagania:

  • doświadczenia w spedycji drobnicowej
  • dobra znajomość rynku usług TSL
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
Grupa Geis
Grupa Geis