Spedytor Całopojazdowy Krajowy/Międzynarodowy

Constra Sp. z o.o.

03-290 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie całopojazdowym krajowym i międzynarodowym.
  • Organizacja i kontrola przebiegu procesu transportowego.
  • Pozyskiwanie i monitorowanie pracy przewoźników.
  • Budowanie prawidłowych relacji z Klientami i przewoźnikami.
  • Monitorowanie jakości świadczonych usług.
  • Kontrola i raportowanie terminowości oraz kosztów transportu, marży.
  • Archiwizacja dokumentacji transportowej

UWAGA!!! Możliwa praca zdalna

Wymagania

  • Wiedza z zakresu spedycji samochodowej.
  • Wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Planowanie i perspektywiczne myślenie.
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Skuteczność i odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. średni)
  • Umiejętność posługiwania się systemem TRANS.eu

Prezentacja firmy

Firma CONSTRA Sp. z o.o. powstała 22.09.2010 ze 100% udziałem kapitału p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka