PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Spedytor - Bydgoszcz

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • Organizacja transportu
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z transportem
  • Nadzór nad realizacją zamówień
  • Monitorowanie obsługiwanych załadunków
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie stałych kontaków
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń

Wymagania:

  • Znajomość branży
  • Doświadczenie min. 2 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana własna baza kontaktów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w sytemie jednozmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie motywacyjne
  • Pracę w przyjaznym środowisku
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl