Specjslaits ds. Obsługi Klienta na Stacji Paliw

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

35-310 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów/ki na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta na Stacji Paliw

Nr oferty: SP/10/2016/PL
Miejsce pracy: Rzeszów

• Obsługa klientów zgodna z obowiązującymi standardami sieci,
• Dbałość o estetykę, porządek i higienę stacji,
• Tankowanie pojazdów

Wymagania

• Status studenta- wymóg konieczny

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Rozwinięte kompetencje związane z obsługą klienta,

• Nie jest wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Elastyczny grafik lub możliwość pracy tylko w weekendy

• Możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb, np. studiów, szkoły,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierające CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne