Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna poszukuje lekarza ortodontę

Portal-medica.pl

Gorlice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli nowoczesna stomatologia z wykorzystaniem cyfrowych technologii jest Twoją pasją oraz jeśli szacunek, dobre relacje towarzyskie, systematyczna edukacja są dla Ciebie wartościowe, to szukamy właśnie Ciebie. Chcemy abyś stał się częścią naszego zespołu i współtworzył wyjątkowe miejsce,

Specjalistyczną Klinikę Stomatologiczną oferującą profesjonalną i kompleksową pomoc swoim Pacjentom.

Klinika mieści się w sercu Gorlic, malowniczego miasta położonego w dolinie dwóch rzek, na północnej granicy Beskidu Niskiego. W mieście jest dużo zieleni, w tym m.in. Park Miejski zajmujący powierzchnię 20 ha, dlatego nie brakuje świeżego, czystego powietrza. Jeśli nie mieszkasz w Gorlicach ani okolicach zagwarantujemy Ci przytulne, kompleksowo wyposażone mieszkanie usytuowane w budynku Kliniki.
Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia