Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 35-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekiwać będziemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość zagadnień związanych z planowaniem zakupów, produkcji, zarządzaniem zapasami,
  • umiejętności organizacyjnych (planowania, koordynacji działań, analizy ekonomicznej własnych decyzji),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • kreatywności i umiejętność zarządzania projektami,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym.

Opis stanowiska pracy:

  • generowanie zapotrzebowań i składanie zamówień na materiały i surowce do produkcji,
  • monitorowanie stanów magazynowych pod katem możliwości realizacji zamówień klienta i zleceń produkcyjnych,
  • podejmowanie działań kontrolnych i interwencyjnych związanych z realizacją dostaw,
  • współpraca ze Specjalistą ds. logistyki i Kierownikiem Wydziału Produkcyjnego w zakresie tworzenia planów i harmonogramów produkcyjnych,
  • przyjmowanie i wycena zapotrzebowań oraz składanie zamówień na materiały pomocnicze,
  • nadzór nad integralnością i aktualnością danych logistyczno-zakupowych w module zaopatrzeniowym systemu informatycznego,
  • raportowanie do przełożonych w zakresie realizacji bieżących zadań, długoterminowych celów i planów.

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive