Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Więcej Miejsca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wyzwania, jakie przed Tobą stoją

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla naszych usług oraz obsługa posprzedażowa klientów
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Analizowanie rynku i szukanie nowych możliwości rozwoju naszego biznesu
  • Wsparcie osób z pozostałych działów firmy

Jaką jesteś osobą?

  • Szukasz ambitnych wyzwań, jesteś pełen/-a energii
  • Potrafisz łatwo nawiązywać kontakty z innymi osobami, w tym na szczeblu decyzyjnym
  • Posiadasz umiejętność planowania i koordynowania swoich działań
  • Masz wysoką kulturę osobistą

Co potrafisz?

  • Masz już za sobą doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży (najlepiej usług)
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne
  • Umiesz obsługiwać komputer w stopniu przynajmniej średnio-zaawansowanym
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B (optymalnie)

Benefity dla Ciebie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (lub na działalności, jeśli wolisz)
  • Wsparcie bezpośredniego przełożonego w realizacji zadań
  • Podstawa plus premia uzależniona od wyników
  • Prywatna opieka medyczna (Enelmed), laptop i telefon służbowy
  • Praca w zgranym zespole
  • Cykliczne szkolenia
  • Realny wpływ na rozwój naszej firmy
  • Dogodna lokalizacja firmy i brak problemów z parkowaniem samochodu

Prezentacja firmy

O Więcej Miejsca <br/>Więcej Miejsca to firma, które oferuje innowacyjne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Call Center / Telemarketing