Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest lider rynku przesyłek personalizowanych i bezpośredniej komunikacji z klientem, działający na polskim rynku od ponad 10 lat.

Do obowiązków wybranej osoby należeć będzie:

  • Komunikacja z klientem w języku niemieckim;
  • Dbałość o właściwy przebieg realizacji zleceń oraz zadowolenie Klienta ze współpracy;
  • Kalkulacja zleceń;
  • Opracowanie dokumentacji produkcyjnej;
  • Nadzór nad przebiegiem realizacji zleceń (komunikacja z Klientem i z obszarem produkcji);
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie koniecznym do realizacji zleceń;
  • Wystawianie faktur;
  • Aktywne umacnianie więzi i współpracy z Klientami;
  • Udział w spotkaniach z Klientem;
  • Udział w działaniach promocyjnych i wizerunkowych Spółki (targi, konferencje).

Nasz Klient oferuje:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów;
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku: w obsłudze Klienta;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);
  • Komunikatywność;
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu;

Mile widziane:

  • Znajomość branży poligraficznej;

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta