Specjalisty ds. marketingu i reklamy

Synergia Konsulting

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, na terenie kraju i za granicami,
  • spotkania z klientami – prezentacja oferty firmy,
  • organizacja i wyjazdy na targi reklamowe,
  • opracowywanie materiałów reklamowych,
  • opieka – redagowanie strony WWW,
  • racjonalne wykorzystywanie narzędzi marketingowych do promocji firmy,
  • wsparcie działu handlowego w sprawach administracyjno-biurowych

Wymagania:

  • min.2-letnie doświadczenie w marketingu,
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta i budowania trwałych relacji,
  • wysokie zaangażowanie w realizację założonego celu,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • entuzjazm i optymizm,
  • dyspozycyjność

Klient oferuje:

  • umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, notebook,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

Synergia Konsulting powstała z potrzeby dzielenia się z naszymi klientam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media