Specjalisty ds. Kadr i Płac z j.angielskim lub/i niemieckim

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Miedzynarodowe biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje:

Specjalisty ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Codzienna komunikacja z Klientami w języku angielskim lub niemieckim w zakresie prawa pracy
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
  • Przygotowanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu

Kandydaci powinni wyróżniać się:

  • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Doświadczeniem w biurze rachunkowym (mile widziane)
  • Umiejętnością pracy w wieloma Klientami jednocześnie
  • Bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomością programu kadrowo-płacowego Enova (mile widziane)

oraz:

  • Doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi
  • Dokładnością i starannością
  • Samodzielnością oraz zaangażowaniem w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywnością, umiejętnością współpracy w zespole
  • Umiejętnością pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier)
  • Szkolenia
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Miłą, przyjazną i rodzinną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy

Jeśli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, prosimy o przesłanie cv na adres: dorota.kubiak@cpljobs.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.