specjalisty ds. importu-stażysta

Emport

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Emport z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się pośrednictwem importowym oraz bezpośrednim importem towarów.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. importu.
Oferujemy Ci możliwość poznania tajników branży importerskiej. Będziesz brał/a udział w całym procesie importu od wyboru dostawcy głównie z rynku azjatyckiego aż po dostawę do Polski.
Do Twoich zadań będzie należeć:
- wyszukiwanie dostawców
- negocjacje handlowe zarówno z producentem jak i klientem
- tworzenie wycen
- nadzór nad transportem towaru
- przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do odprawy celnej
Dzięki nam poznasz również przepisy Unii Europejskiej dot. importu a zwłaszcza dyrektyw nowego podejścia.
Wymagania:
- wykształcenie średnie bądź wyższe najlepiej ekonomiczne
- język angielski na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie jak i w piśmie
- obsługa komputera
- obsługa pakietu Office
To stanowisko wymaga logicznego myślenia i umiejętności kojarzenia faktów jak również rozwiązywania pojawiających się problemów. Nie jest to praca odtwórcza, dzięki czemu w krótkim czasie nabędziesz wiele nowych umiejętności.
Pierwsze 3 miesiace pracy odbywać się będą w formie stazu z Urzedu Pracy następnie proponujemy umowę zlecenie

Prezentacja firmy

Firmy Emport zajmującej się obsługą eksportu oraz importu towarów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne