Specjalisty ds. HR (umowa na zastępstwo na okres 1 roku)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Nr ref.: 36655
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Administracja kadrowo- płacowa pracowników firmy,
• Ścisła współpraca z firmą zewnętrzną świadczącą usługi z zakresu kadr i płac,
• Doradztwo Managerom w zakresie prawa pracy,
• Współpraca z Agencjami zatrudnienia zewnętrznego,
• Współpraca z dostawcą opieki medycznej,
• Tworzenie komunikacji wewnętrznej w organizacji,
• Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie wdrożenia systemu danych kadrowych,
• Koordynacja procesów rekrutacyjnych

Oczekiwania:

• 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
• Wiedza z zakresu Prawa Pracy,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
• Biegła obsługa MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
• Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji,
• Rzetelność i zaangażowanie,
• Otwartość na nowe wyzwania,
• Kreatywność

Oferta:

 • Wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus roczny,
• Narzędzia pracy,
• Bogaty pakiet benefitów,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, renomowanej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)