Specjalisty ds. Eksportu

Inter Europol S.A.

Marki, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej.

Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

Dobra Marka w Markach!

zaprasza do współpracy Smakoszy wybornego pieczywa i wyrobów cukierniczych, patrzących na świat z apetytem, którym niepowtarzalny smak i zapach pieczywa będzie towarzyszył już każdego dnia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

SPECJALISTY DS. EKSPORTU

Główne zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi, zapewnienie płynnej i satysfakcjonującej komunikacji pomiędzy klientami a firmą
  • Bieżąca obsługa klientów, nadzór nad sprawną i terminową realizacją zamówień
  • Prowadzenie dokumentacji eksportowej oraz importowej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane: technologia żywności i żywienia )
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej: min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego (mile widziana dodatkowa znajomość języka holenderskiego)
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • Komunikatywność
  • Kreatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Top management