Specjalisty do spraw zakupów

Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdańskie Składy Drzewne to wieloletnia tradycja, najwyższa jakość i zaufanie za które jesteśmy odpowiedzialni. Gdańskie Składy Drzewne (GSD) są obecne na pomorskim rynku od 1949 roku. Nasze placówki handlowe w Gdańsku, Gdyni i Tczewie znajdują się w tych samych miejscach od ponad 60 lat. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej branży, handlowców, doradców technicznych, specjalistów odpowiedzialnych za jakość produktu oraz terminowość dostaw.

Leader w sprzedaży produktów drzewnych i drewnopochodnych na Pomorzu w związku z silnym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsc pracy: Gdańsk

Opis stanowiska pracy:

  • wyszukiwanie nowych dostawców na rynku, negocjacje cenowe, optymalizacja kosztów,
  • bieżąca komunikacja i współpraca z dostawcami w kraju i za granicą,
  • porównywanie warunków handlowych dotyczących cen, warunków dostawy, płatności oraz umów,
  • przygotowywanie zamówień i weryfikacja poprawności warunków zamówienia z otrzymanymi fakturami zakupowymi,
  • organizowanie transportu i odpraw celnych,
  • uczestnictwo w targach branżowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale zakupów,
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie lub logistyka),
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie),
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość branży drzewnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe (stałe wynagrodzenie wraz z premią za realizację wyników),
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • ambitne zadania i samodzielne projekty w rozwijającej się firmie z branży drzewnej.

Prezentacja firmy

Gdańskie Składy Drzewne (GSD) są obecne na pomorskim rynku mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka