Specjalisty do Spraw Sprzedaży

GRUPACON Sp. z o.o.

00-511 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie nowych Klientów firmowych na podległym obszarze;
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami;
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert z zakresu Outsourcingu Pracowniczego;
  • Doradztwo w zakresie oferowanych usług;
  • Raportowanie wyników pracy;
  • Współpraca z działem HR i Koordynatorem Projektu.                                                                                                                                                OFERUJEMY:
    • Pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
    • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
    • Wsparcie działu HR i Koordynatora Projektu;
    • Udział w profesjonalnych szkoleniach;
    • Elastyczny czas pracy.

Wymagania

  • Umiejętności budowania i utrzymywania właściwych relacji z Klientami;
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych oraz interpersonalnych;
  • Determinacji w realizacji celów budżetowych;
  • Skuteczności w działaniach handlowych;
  • Kreatywności, operatywności oraz uczciwości;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Dobrej znajomości obsługi programów MS Office;

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi