Specjalistów i Naukowców z różnych dziedzin do współpracy - Cała Polska, Zagranica

Gavis Sp. z o.o.

Cała Polska, Zagranica, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,

w związku z rozwojem współpracy i realizacją projektów B+R chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie realizacji projektów i usług:

- współpracy w projektach B+R,
- udziału w konferencjach i szkoleniach,
- opracowaniu i organizacji inicjatyw gospodarczych.

Poszukujemy także specjalistów, inżynierów, fachowców w różnych branżach, którzy mają wolne moce przerobowe w zakresie (usług, doradztwa dla klientów, w zakresie związanym ze swoja specjalizacją lub fachem).

Oferujemy stawkę godzinową, stawkę zagwarantowaną w projekcie, a także stawkę za wykonanie usługi, w zależności od uzgodnień i Państwa cennika.

Do rozpoczęcia współpracy wymagane jest zarejestrowanie w systemie współpracy.

Wymagania

Uprawnienia lub umiejętności w realizacji usługi, dyspozycyjność, uczciwe podejście do współpracy.

Nasze wynagrodzenie będzie prowizją od Państwa wynagrodzenia, my zajmujemy się pozyskaniem projektu, klienta i przekierowaniem go do Państwa, co oferujemy nieodpłatnie.

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy GAVIS sp. z o.o.<br/><br/>Obecnie Ośro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
współpraca zadaniowa
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
100PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria