Specjalistka/lista ds marketingu

Hotel Kozi Gród

PRZYWIDZ, 83-047, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby chętnej do pracy w Hotelu Kozi Gród w Pomlewie (ok. 30 min od Gdańska).

Kozi Gród to kompleks na Kaszubach, 25 km od Gdańska, który tworzą: hotel, restauracja, centrum rekreacji, zaplecze bakietowe oraz szkoleniowe.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
- Dużą samodzielność

Obowiązki:

- Sprawowanie opieki nad stroną internetową hotelu
- Stała analiza konkurencji
- Kreowanie wizerunku hotelu na portalu Facebook
- Współpraca z portalami rezerwacyjnymi
- Projektowanie ofert, pakietów specjalnych i okolicznościowych
- Współpraca z organizacjami turystycznymi w zakresie promowania hotelu
- Tworzenie i wysyłka Newslettera
- Zarządzanie rezerwacjami online

Wymagania

- własny środek transportu
- doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w branży hotelarskiej

Prezentacja firmy

Hotel Kozi Gród stwarza niepowtarzalną okazję do spędzenia wolneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka