Specjalist(k)a ds. wsparcia i organizacji z językiem ukraińskim

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferu-jemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biz-nesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Zadania:

• Koordynowanie pracy recepcji.
• Odbieranie połączeń telefonicznych przychodzących do biura.
• Obsługa gości biura, przyjmowanie i kierowanie do odpowiednich osób.
• Przedstawianie ofert pracy.
• Redystrybucja poczty przychodzącej.
• Nadawanie przesyłek kurierskich.
• Aktualizacja ofert pracy w witrynie biura.
• Przestrzeganie zabezpieczenia danych osobowych
• Wsparcie organizacji pracy biura i procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych
• Rozliczanie dokumentów kosztowych
• Raportowanie
• Inne prace zlecone

Wymagania:

• Doświadczenie w pracach administracyjnych
• Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Terminowość, rzetelność

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
• Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
• Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
• Swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Pracę w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.