Specjalistka ds. sprzedaży

F.U. Mój Dom

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa TURNAU – firma z wieloletnim doświadczeniem w wynajmie apartamentów w centrum Krakowa, w związku z dynamicznym rozwojem firmy – poszukuje studentki na stanowisko „specjalistka ds. sprzedaży”.

W zakresie obowiązków są następujące zadania:
- poszukiwanie i koordynacja współpracy z kanałami sprzedaży (portale, agenci);
- nadzór nad aktualizacją danych w serwisach internetowych;
- realizacja zleconych zadań marketingowych;
- monitorowanie sytuacji rynkowej w obszarze działań firmy:
- inne prace biurowe;

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w branży noclegowo-turystycznej lub w dziale obsługi klienta;
- biegłość w obsłudze portali turystycznych
- status studenta lub ucznia;
- wiek do 25 lat;
- dobra organizacja pracy własnej;
- wysoka dyspozycyjność (możliwość dostosowania zajęć na uczelni z grafikiem pracy)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- dobra znajomość zagadnień związanych z internetem;
- gotowość do pracy w zespole.

Mile widziane:
- znajomość innych języków obcych (niemiecki, francuski, itp).
- studenci kierunków powiązanych tematycznie z turystyką.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wynajmem mieszkań w centrum Krakowa dla turystów i biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka