Specjalistka ds. obsługi rezerwacji

F.U. Mój Dom

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa TURNAU – firma z wieloletnim doświadczeniem w wynajmie apartamentów w centrum Krakowa, w związku z dynamicznym rozwojem firmy – poszukuje studentki na stanowisko "specjalistka ds. obsługi rezerwacji".

W zakresie obowiązków są następujące zadania:
-profesjonalna obsługa gości - osobista, telefoniczna, mailowa
-obsługa centrali telefonicznej
-obsługa systemu rezerwacji
-dbałość nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentów między działami firmy
-aktywna sprzedaż usług dodatkowych
-dbanie o wizerunek firmy oraz wygląd recepcji
-inne zlecone prace biurowe

Wymagania

Wymagania:
-status studenta lub ucznia
-wiek do 25 lat
-dobra organizacja pracy własnej
-wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
-biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
-gotowość do pracy w zespole
-dyspozycyjność w 5 dni tygodnia w godzinach wybranej zmiany (I zmiana: 8:00 - 16:00, II zmiana: 12:00 - 18:00, III zmiana: 15:00 - 22:00);

Mile widziane
-doświadczenie w pracy w branży noclegowo-turystycznej;
-znajomość innych języków obcych (niemiecki, francuski, itp.),
-studenci kierunków powiązanych tematycznie z turystyką.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wynajmem mieszkań w centrum Krakowa dla turystów i biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka