Specjalistka ds. Administracyjno-Biurowych

Praivex Sp z o. o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
wprowadzanie nowych danych do systemu i uzupełnianie baz danych
archiwizacja dokumentów
wystawianie faktur i ich korekt - Branża IT
realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe
dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
znajomość podstaw księgowości
kreatywność i konsekwencja w działaniu
komunikatywność
obywatelstwo polskie / karta pobytu z dostępem do rynku pracy
Proszę o wysłanie CV w języku angielskim oraz polskim

Prezentacja firmy

PRAIVEX SP Z O O . jest jedną z czołowych polskich hurtowni, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Obsługa klienta