SPECJALISTĘ DS RYNKU WTÓRNEGO - NOWA HUTA

Południe Nieruchomości

30-552 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy w chwili obecnej pracownika na stanowisko:
SPECJALISTA DS RYNKU WTÓRNEGO
NOWA HUTA

Miejsce pracy: KRAKÓW

Opis stanowiska:
-sprzedaż i wynajem mieszkań na rynku wtórnym
-kompleksowa obsługa Klientów w ramach procesu sprzedaży i wynajmu mieszkań
-pozyskiwanie nowych ofert sprzedaży i wynajmu oraz nowych Klientów

Od kandydatów oczekujemy:
-silnej motywacji do pracy i realizacji celów
-łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów
-umiejętności budowania relacji z klientami
-zamiłowania do sprzedaży
-bardzo dobrej organizacji pracy
-znajomości topografii Krakowa (w szczególności Nowej Huty)

Mile widziane:
-prawo jazdy
-doświadczenie w branży nieruchomości

Oferujemy:
-wysokie wynagrodzenie prowizyjne
-narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (laptop, telefon, aparat fotograficzny, samodzielne stanowisko pracy w nowym biurze)
-podstawowe narzędzia marketingowe (baner, naklejki, tablice) oraz narzędzia promocyjne w internecie

Dokumenty zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez aplikację

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się krakowską agencją nieruchomości.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena