Specjalistę ds. handlowych na rynki zagraniczne

MGGP S.A

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Monitorowanie rynków zagranicznych i zbieranie informacji;
  • Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości rozwojowych firmy;
  • Koordynowanie i dystrybuowanie pozyskanych informacji;
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych;
  • Raportowanie działań;
  • Dbanie o wizerunek przedsiębiorstwa;

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego, mile widziany kierunek – handel zagraniczny;
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomości języka rosyjskiego/ukraińskiego (dodatkowy atut);
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat B;

Oczekiwane predyspozycje osobowościowe:

  • Kreatywność, samodzielność w działaniu i realizacji celów;
  • Silna motywacja do pracy, inicjatywy i zaangażowania;
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Profesjonalizm, rzetelność, terminowość.

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny, prosimy kierować drogą elektroniczną do dnia 26.05.2017r.

W temacie maila prosimy podać: Specjalistę ds. handlowych na rynki zagraniczne

Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostawienie mojej dokumentacji w bazie kandydatów ubiegających się o zatrudnienie , na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę MGGP S.A., zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29/08/1997 (Dz. U. Nr 133 poz.833)” .

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse