Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych
samodzielna realizacja indywidualnych planów sprzedażowych oraz przychodowych

Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń, wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Wymagania

Wymagania:
znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej
doświadczenie we współpracy z pośrednikami
umiejętność budowania długotrwałych relacji
zdolności sprzedażowe
zdolności analityczne
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
samodzielność i inicjatywa w działaniu
wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Usługi finansowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
750PLN - 8 600PLN / Monthly (Brutto)