Specjalista zastosowań informatyki

Infocomp Sp. z o.o.

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do zespołu integracji systemów na stanowisko:

SPECJALISTY ZASTOSOWAŃ INFORMATYKI

Oferta skierowana jest do osób mieszkającyh w Inowrocławiu lub w bliskiej odległości.

Miejsce pracy: Inowrocław

Opis zadań:

1. administracja i pomoc użytkownikom systemów komputerowych MS Windows (w tym m.in.: instalacje i konfiguracje systemów operacyjnych, aplikacji użytkowych i biurowych, klienckiego oprogramowania bazodanowego i klasy ERP)

2. bieżący sprzętowy serwis komputerów, drukarek i urządzeń peryferyjnych

3. nadzorowanie poprawnej pracy i usuwanie usterek sieci komputerowych

(okablowania i urządzeń aktywnych)

4. współpraca z dostawcami i autoryzowanymi serwisami sprzętu w zakresie diagnozy i napraw urządzeń

5. ciągła aktualizacja dokumentacji i ewidencji administrowanych urządzeń i zasobów informatycznych

6. świadczenie usług wdrażania rozwiązań informatycznych

7. realizacja zadań typu help-desk dla klientów firmy

Sposób aplikacji - CV wraz z listem motywacyjnym.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe kierunkowe – tytuł inżyniera lub osoba w trakcie studiów

2. znajomość: MS Windows Server (AD, DNS, DHCP, WSUS), zagadnień wirtualizacji serwerów, architektury sieci i zasad funkcjonowania sieciowego sprzętu komputerowego

5. mile widziane: umiejętności administrowania systemami Linux, Netware, bazą ORACLE

6. prawo jazdy kat. B

7. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

8.dobry kontakt z klientem – umiejętności interpersonalne

9. gotowość do pełnienia dodatkowych dyżurów

10. znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

stałą pracę w doświadczonym zespole

dofinansowanie szkoleń

niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy

Prezentacja firmy

Firma Infocomp Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i była pierwszą infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems