specjalista/ zastępca kierownika

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży Retail, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 28024
Praca stała
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów sprzedażowych sklepu
  • zarządzanie zespołem
  • budowanie wizerunku firmy

Oczekiwania:
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierownika działu w sklepie/drogerii lub zastępcy/asystenta
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • dążenie do realizacji celów
  • otwartość na zmiany, komunikatywność, poczucie humoru
  • silna orientacja na klienta, elastyczność
  • język angielski mile widziany
  • mile widziane zainteresowanie branżą beauty

Oferta:
  • umowa o pracę
  • system premiowy
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej prestiżowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)