Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie prawidłowego i terminowego przebiegu procesu kwalifikacji dostawców;
  • opracowywanie i negocjowanie Umów Jakościowych z dostawcami;
  • organizowanie audytów jakościowych u dostawców i wytwórców kontraktowych;
  • monitoring i udział w procesach jakościowych, m.in. kontroli zmian, przeglądach jakościowych produktu, prowadzeniu działań wyjaśniających wynikających z odchyleń i reklamacji, wdrażaniu działań korygująco-naprawczych;
  • udział w procesie certyfikacji audytorów oraz organizacja szkoleń dla audytorów Grupy Polpharma;
  • przygotowywanie, opiniowanie i akceptacja dokumentów jakościowych wymaganych przez klientów;
  • ocena dokumentów jakościowych otrzymanych od dostawców;
  • udział w inspekcjach i audytach.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w Dziale Zapewnienia Jakości;
  • znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania i Prawa Farmaceutycznego;
  • doświadczenie audytorskie lub doświadczenie w organizacji i przyjmowaniu audytów będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość narzędzi jakościowych wykorzystywanych do oceny ryzyka będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność realizacji złożonych zadań i samodzielnego podejmowania decyzji.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • ciekawe wyzwania, możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny.