Specjalista Zapewnienia Jakości - Zespół Jakościowego Wsparcia Klienta

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

Obsługa jakościowa produktów kontraktowych polegająca na:

  • komunikacji i aktywnej współpracy z klientami oraz wytwórcami kontraktowymi;
  • ścisłej współpracy z innymi jednostkami w Grupie Polpharma;
  • opracowywaniu i negocjowaniu Umów Jakościowych;
  • monitorowaniu i udziale w procesach jakościowych, m.in. kontroli zmian, przeglądach jakościowych produktu, prowadzeniu działań wyjaśniających wynikających z odchyleń i reklamacji, wdrażaniu działań korygująco-naprawczych;
  • nadzorze nad zapewnieniem zgodności rejestracyjnej produktów kontraktowych;
  • przygotowywaniu, opiniowaniu i akceptacji dokumentów jakościowych wymaganych przez klientów np. PQR, Raporty Serii, Specyfikacje, Instrukcje Wytwarzania, Analizy Ryzyka itp.;
  • sprawdzaniu i zatwierdzaniu dokumentacji jakościowej dostarczanej przez wytwórców kontraktowych np. PQR, Raporty Serii, Specyfikacje, Metody Analityczne, Raporty Walidacji;
  • udziale w inspekcjach i audytach;
  • przeprowadzaniu wizyt jakościowych u wytwórców kontraktowych;
  • wsparciu jakościowym w procesach transferu technologii oraz wdrażaniu nowych produktów;

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej
  • znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków
  • znajomość technik analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych
  • znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego
  • doświadczenie audytorskie oraz w przyjmowaniu audytów i inspekcji będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność realizacji złożonych zadań oraz pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny