Specjalista z j. włoskim – księgowość (AP, AR, GL)

TRW Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa
W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. Korporacja posiada obecnie około 230 placówek w ponad 40 krajach. ZF jest jednym z trzech największych dostawców Automotive na świecie.

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW jako jedna z dywizji firmy ZF posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

ZF TRW European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

WYMAGANIA:

  • Znajomość j. włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse ale także filologia i inne)
  • Znajomość obsługi Excel’a
  • Motywacja do pracy w księgowości, finansach
  • Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób z doświadczeniem zawodowym

 Ponadto bardzo cenimy:

Zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie

OBOWIĄZKI:

  • Realizacja procesów księgowych w jednym z obszarów: zobowiązania (AP), należności (AR) lub księga główna (GL)
  • Kontakt z klientami z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Praca w systemie SAP

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe
  • Rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia