Specjalista Wsparcia Technicznego

Alterkom Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

-nadzorowanie systemów informatycznych
-odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych
-analiza problemów wspólnie z producentami oprogramowania
-przygotowywanie nowych środowisk serwerowych
-przygotowywanie środowisk demonstracyjnych i szkoleniowych

Wymagania

-znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2008 i/lub 2012 na poziomie administracyjnym
-znajomość usług czy protokołów typu DHCP, DNS, Active Directory, TCP/IP na poziomie administracyjnym
-znajomość rozwiązań serwerowych na poziomie podstawowym
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
-wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
-umiejętność pracy w zespole
-chęć nauki oraz rozwoju osobistego

Co oferujemy:
-praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość dostosowania czasu pracy do studiów
-kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
-dofinansowana karta typu Multisport

Prezentacja firmy

Naszą domeną jest dostęp do aplikacji i zarządzanie infrastrukturą IT. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems