Specjalista wsparcia IT

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy zespołem dedykowanym do obsługi powdrożeniowej jednego z naszych klientów, który od lat zapewnia nam sporo wyzwań.

Tworzymy zaawansowane oprogramowanie w oparciu o własną platformę do budowy aplikacji biznesowych. Piszemy językach C#, C++, PYTHON, SQL. Wspomagamy się narzędziami: GIT (Source Tree), Jenkins, Test Complete.

Do zespołu poszukujemy

Specjalisty IT, który wesprze programistów w ich codziennej pracy, wykonując te zadania, które nie wymagają umiejętności programistycznych.

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku:

  • wsparcie klienta, analiza problemów oraz zapotrzebowania
  • pomoc przy rejestracji zgłoszeń od klienta oraz wyjaśnienie niejasnych kwestii
  • drobne prace konfiguracyjne w aplikacji
  • monitorowanie pracy systemu oraz narzędzi wykorzystywanych przez klienta

Oczekiwania:

  • komunikatywność i zamiłowanie do pracy z ludźmi
  • chęć uczenia się nowych rzeczy i przekazywania tej wiedzy innym
  • ostatnie lata studiów/ukończone studia techniczne lub pokrewne
  • możliwość pracy w pełnym wymiarze

Mile widziane:

  • znajomość systemów operacyjnych windows/linux
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

Nauczymy Cię specyfikacji naszego systemu oraz procesów biznesowych u klienta. Poznasz zasady reagowania na potrzeby klienta oraz scenariusze postępowania w różnych sytuacjach.

Co oferujemy:

  • proces adaptacji i szkoleń
  • wsparcie całego zespołu we wdrożeniu do pracy
  • nauczymy Cię wszystkiego co potrzebne o działaniu przedsiębiorstw
  • nauczymy Cię SQL'a w praktyce przy realizacji ciekawych projektów
  • dogodną formę zatrudnienia
  • doskonałą atmosferę pracy (zespół podejmuje wiele decyzji wspólnie)

Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z systemu benefitów i wybrać spośród karty Multisport Benefit, prywatnej opieki medycznej, biletów do kina oraz wielu innych atrakcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.