Specjalista/Wdrożeniowiec ds. oprogramowania medycznego

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Zatrudniając ponad 5000 osób w 100 krajach, są pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w swojej dziedzinie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty/Wdrożeniowca IT, który odpowiedzialny będzie za wdrożenia i wsparcie specjalistycznego oprogramowania w różnych lokalizacjach na terenie Polski.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Udział we wdrożeniach/instalacjach specjalistycznego oprogramowania,
  • Integracja oprogramowania z innymi systemami,
  • Samodzielne prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania,
  • Wsparcie po wdrożeniowe,
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego,
  • Podróże na terenie Polski.

Poszukujemy kandydatów z centralnej Polski (najchętniej z Warszawy, ale również z Łodzi i okolic).

Oferujemy możliwość pracy zdalnej w dniach niewymagających podróżowania.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane,
  • Doświadczenie w systemach operacyjnych (Windows), aplikacjach,
  • Komunikatywność i kompetencje interpersonalne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Samodzielne i elastyczne stanowisko,
  • Samochód służbowy (również na użytek prywatny),
  • Możliwość pracy zdalnej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page