Specjalista Walidacji - Dział Operacyjnego Zapewnienia Jakości, Formy Sterylne

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • wsparcie projektów w zakresie nowych wdrożeń, aktualizacji oraz zmian systemów skomputeryzowanych
  • nadzór nad wymaganiami prawnymi i wdrażanie standardów zabezpieczających integralność danych
  • udział w inspekcjach i audytach klientów oraz w przygotowaniach do nich
  • planowanie i raportowanie walidacji systemów skomputeryzowanych
  • prowadzenie spotkań zespołów analizy ryzyka i budowanie strategii testów
  • kontrola zmian oraz zarządzanie błędami GMP w działaniu systemów
  • prowadzenie okresowych przeglądów systemów korporacyjnych
  • definiowanie, zarządzanie i wspieranie realizacji korporacyjnych procesów jakościowych we współpracy ze wszystkimi zakładami Grupy Polpharma
  • prowadzenie szkoleń związanych z tematyką zgodności i walidacji systemów

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2 letni staż w wytwórni produktów leczniczych w obszarze regulowanym przez GMP
  • znajomość regulacji prawnych i wytycznych w zakresie systemów skomputeryzowanych w branży farmaceutycznej
  • umiejętność interpretacji wymagań i skalowania wysiłku walidacyjnego
  • znajomość zasad oraz praktyk w zarządzaniu ryzykiem systemów
  • znajomość zasad oraz praktyk w zapewnieniu integralności danych
  • znajomość zasad oraz praktyk stosowanych w zarządzaniu projektami
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność motywowania współpracowników oraz dzielenia się wiedzą
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w administracji systemami w obszarze GxP
  • doświadczenie w pracy z wdrożeniami systemów
  • znajomość języka rosyjskiego

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny