SPECJALISTA W ZESPOLE STANDARDÓW SZKOLEŃ I REKRUTACJI (umowa na zastępstwo)

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. 19/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Opracowywanie planów szkolenia pracowników Służby Ochrony Lotniska;
  • Organizacja szkoleń z zakresu doskonalenia zawodowego w Służbie Ochrony Lotniska, szkoleń specjalistycznych zgodnie z KPS oraz procesów wdrażania, utrzymania i doskonalenia systemów zarządzania, obowiązujących w Przedsiębiorstwie dla pracowników Służby Ochrony Lotniska;
  • Odpowiedzialność za kompletność i poprawność dokumentacji szkoleniowej;
  • Monitorowanie uprawnień/szkoleń terminowych;
  • Utrzymanie obiektów szkoleniowych w gotowości do zabezpieczenia procesu szkolenia pracowników Służby Ochrony Lotniska;
  • Organizacja działań promujących pracę w Służbie Ochrony Lotniska (dni otwarte, giełdy pracy);
  • Udział w rozmowach kwalifikujących z kandydatami do pracy w Służbie Ochrony Lotniska.

OFERUJEMY

  • Pracę w ramach zastępstwa;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy

NASZE WYMAGANIA

  • Preferowane wykształcenie wyższe (np. Administracja, Zarządzanie, Prawo);
  • 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z obszarem organizacji szkoleń;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów, komunikatywność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 12.02.2020 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.