Specjalista w zespole projektowym

Business Line Support Piotr Sobczyk

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Business Line Support działając w imieniu firmy INVENI, wyróżniającej się wśród konkurencji jakością świadczonych usług w zakresie funduszy europejskich, doradztwa finansowego i zarządzania projektami, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • pomoc klientom w realizacji ich celów poprzez diagnozowanie potrzeb oraz dobór odpowiednich źródeł finansowania
  • kreowanie wizji rozwoju działalności klientów - wspólne budowanie projektów
  • przygotowanie części dokumentów projektowych, m.in. wnioski o dofinansowanie, studia wykonalności
  • pomoc Project Managerowi w rozliczaniu projektów
  • stały kontakt z klientem - budowanie relacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • zdolności analityczne
  • umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność redagowania tekstów
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • praca zespołowa
  • zaangażowanie w pracę
  • aktywne prawo jazdy

Mile widziane:

  • doświadczenie w kontakcie z klientami
  • doświadczenie w pokrewnej branży

Oferta:

  • warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz awansu zawodowego
  • ciekawe kontakty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę nad ciekawymi i prestiżowymi projektami w zgranym, młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting