Specjalista w zespole projektowym

INVENI Sp. z o.o.

53-015 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoja ścieżka kariery zależy tylko od Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy INVENI Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracowników zespołów projektowych.

INVENI jest firmą doradczą wyróżniającą się wśród konkurencji jakością usług.

Z nami możesz przygotowywać i zarządzać ciekawymi projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

Poznasz ciekawych Klientów z różnych branż, m.in. przedsiębiorstw produkcyjnych, instytucji kultury, np. NFM, Muzeum Współczesne, Muzeum Narodowe we Wrocławiu.

Zbuduj z nami swoją przyszłość! Pracując w zespole będziesz miał możliwość przyjęcia różnych ról w projekcie, co pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie.

Czym będziesz się zajmować

• Pomoc Klientom w realizacji ich celów poprzez diagnozowanie potrzeb oraz dobór odpowiednich źródeł finansowania

• Kreowanie wizji rozwoju działalności Klientów - wspólne budowanie projektów

• Przygotowanie części dokumentów projektowych, m.in. wnioski o dofinansowanie, studia wykonalności

• Pomoc Project Managerowi w rozliczaniu projektów

• Stały kontakt z Klientem - budowanie relacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Zdolności analityczne
• Umiejętność zarządzania czasem
• Umiejętność redagowania tekstów
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
• Praca zespołowa
• Zaangażowanie w pracę
• Aktywne prawo jazdy

Mile widziane
• Doświadczenie w kontakcie z klientami
• Doświadczenie w pokrewnej branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w tytule e-maila „Specjalista” pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@inveni. pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Inveni Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

INVENI jest firmą doradczą świadczącą usług w zakresie pozyskiwania fina... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting