SPECJALISTA W ZAKRESIE PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY

SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2049

Obowiązki:

Oferta pracy w drodze konkursu.
Szczegóły na stronie internetowej: www.olsztyn.so.gov.pl
Sporządzanie na zlecenie sądu lub prokuratora opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich, przeprowadzananie badań psychologicznych, prowadzenie mediacji, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w sprawach nieletnich, poradnictwo specjalistyczne dla małoletnich, nieletnich i ich rodzin.
godziny pracy 7.00-15.00

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane - prawo wykonywania zawodu lekarza posiadającego specjalizację z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży. Nabór w drodze konkursu, oznaczenie konkursu:K-1100-30/19, informacje na temat konkursu po adresem: www.olsztyn.so.gov.pl

Miejsce pracy: Dąbrowszczaków 2, 10-543 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: nabór w drodze konkursu, oznaczenie konkursu:K-1100-30/19, informacje na temat konkursu po adresem: www.olsztyn.so.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy