Specjalista w zakresie pisania i rozliczania projektów unijnych

Project Power Sp. z o.o. Sp. K.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zarządzamy i rozliczamy coraz więcej projektów badawczo-rozwojowych i komercjalizujących nowe technologie.

Poszukujemy do Zespołu PROJECT POWER specjalisty w zakresie pisania i rozliczania wniosków o dofinansowanie oraz koordynacji realizowanych projektów badawczo-rozwojowych.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B, elastyczny czas pracy oraz realizację ciekawych projektów.

Realizuj z Nami projekty innowacyjne o zasięgu światowym!

Wymagania

Spodziewamy się minimalnego doświadczenia, realizacji chociaż jednego projektu inwestycyjnego, elastyczności i samodzielności.

Prezentacja firmy

Wyszukujemy, pozyskujemy i rozliczamy zewnętrzne finansowanie dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting