Specjalista w zakresie instalacji elektrycznych cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

opiniowanie dokumentacji projektowej w branży elektrycznej,
definiowanie wymagań jakościowych dla planowanych i realizowanych inwestycji,
kontrola inwestycji pod względem jakości oraz prawidłowości przebiegu procesu budowlanego w branży elektrycznej,
pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego na wybranych projektach,
współpraca przy tworzeniu i aktualizacji harmonogramów oraz budżetu inwestycji.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe inżynierskie – instalacje elektryczne,
doświadczenie w branży – minimum 7-10 lat,
uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania instalacji elektrycznych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych i/lub do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
doświadczenie przy realizacji znaczących projektów handlowych, biurowych i przemysłowych,
wiedza na temat prawa budowlanego, przepisów, norm oraz specyfiki procesów inwestycyjnych,
uprawnienia asesora w kierunku certyfikacji BREEAM i/lub LEED będą dodatkowym atutem,
biegła obsługa programów MSOffice i AutoCad,
języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie średnim,
umiejętność pracy w zespole,
prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie